Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Nasza Szkoła

Nasz drugi dom to Szkoła, w której spędzSzkołą do 1987 rokuSzkołą do 1987 rokuamy większą część swojego czasu. Powstała już w 1880 roku, jednak nie od razu wyglądała tak jak dziś. Rozbudowano ją dopiero 100 lat później, czyli w 1987 roku. W latach 1993- 97 wybudowano salę gimnastyczną, z której korzystają nie tylko uczniowie naszej szkoły, ale także dorośli mieszkańcy wsi.
Od niedawna możemy się poszczycić pełnowymiarowym boiskiem szkolnym, a niebawem będziemy posiadali skocznię do skoków w dal.

Nasza szkoła jest nieduża, ale doskonale wyposażona. Nasza Szkoła obecnieNasza Szkoła obecnie Możemy się poszczycić: salą informatyczną z komputerami ze stałym dostępem do Internetu oraz klasami przedmiotowymi: języka polskiego - przyprawi Cię o kolorowy zawrót głowy od wielkiej ilości zdjęć pisarzy i poetów oraz plansz poglądowych; matematyczna, w której znajdziesz niezbędne przybory, bryły oraz plansze z wzorami; przyrodnicza z olbrzymią ilością map, tablic, wypchanych ptaków, zasuszonych i żywych roślin; sale do nauczania  zintegrowanego, w których można
i posiedzieć na dywanie i obejrzeć film, a przede wszystkim nauczyć się wielu ciekawych rzeczy z przepięknych pomocy naukowych.

Nasza Szkoła obecnieNasza Szkoła obecnieMamy też świetną bibliotekę, w której każdy mól książkowy znajdzie coś dla siebie oraz świetlicę i stołówkę, gdzie można napełnić żołądki. Jest też przedszkole, ale to osobny rozdział tej historii.

Dzień Matki