Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

LAS (LOKALNA AKCJA SPORTOWA)

18 marca 2015 roku spotkaliśmy się na LAS-ie  (nie mylić z lasem!!!). W naszej szkole w ramach kolejnego zdania odbyły się Mistrzostwa Gminy Opalenica w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców.

Do rozgrywek w kategorii dziewczęta zgłosili się- gospodarze (dziewczyny górą!), Wojnowice, Kopanki,  Rudniki. W kategorii chłopców- Wojnowice, Porażyn, Opalenica, Rudniki.

System rozgrywek zgodnie z podziałem na grupy to każdy z każdym. Mecze trwały 2 x 6 minut ze zmianą stron. Drużyny na boisku grały w ustawieniu 4 zawodników w polu oraz bramkarz. Łącznie rozegrano 12 meczów (po sześć w każdej grupie) co dało ponad trzy godziny dobrej zabawy, ale też sportowych emocji. Sędziowali (nie jak sędziowie kalosze, ale bardzo rzetelnie) nauczyciele wychowania fizycznego z przyjezdnych szkół.

Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, a uczestnicy okolicznościowe dyplomy wręczone przez dyrektor szkoły panią Beatę Kulawiak. W związku z tym, że uczniowie walczyli z pasją i zaangażowaniem w celu zregenerowania sił po zawodach każdy otrzymał słodki upominek w postaci cukierków.

Nad całością czuwał główny organizator, czyli nasz niezawodny Bartosz Kasperczak!!!

W załączeniu klasyfikacja zwycięzców:

Klasyfikacja Dziewcząt:

Drużyna